У торговельних мережах з’являються нові простори з молочкою

Компанія Ardis Group, щоб спростити вибір споживачам, відкриває нові простори молочної продукції у торговельних мережах.

Про це повідомляють в Ardis Group, додаючи, що така ініціатива спрямована на те, щоб забезпечити можливість всім українцям купувати на полицях супермаркетів кращі бренди сирів, десертів та йогуртів, які можна придбати на європейському ринку.

На сьогодні відкрито вже два простори «Вільної їжі» й один простір «Зберігання без турбування» в мережі магазинів «МегаМаркет». Зараз компанія продовжує втілювати в життя проєкти, які спрощують вибір продуктів, та вже працює над відкриттям просторів на нових локаціях у торговельних мережах.

У компанії відзначають, що простір FreeFrom або ж «Вільної їжі» — зручний варіант вибору необхідних продуктів в одному місці, що має на меті полегшити пошуки споживачу, зібрати продукцію імпортних та локальних виробників найвищої якості, об’єднавши товари рослинного походження в окремий відділ й привернути увагу, завдяки яскравому брендингу. Загалом у спеціалізованому просторі можна знайти понад 15 різноманітних брендів.

Ще одним простором, який відкрився нещодавно, став простір «Зберігання без турбування». Тут зібрані йогурти та десерти, які мають високий температурний режим зберігання й не потребують холодильника до 160 діб. Додатковою перевагою є те, що українці з легкістю можуть обирати продукцію у літній період чи у періоди блекаутів, оскільки навіть при вимкненні світла споживачі можуть бути впевненими у якості цих продуктів, а також у дотриманні правил зберігання.

Тривалий термін зберігання та гнучкість під час зміни температури в йогуртах та десертах необов’язково свідчать про поганий продукт або велику кількість хімії в ньому. Ці характеристики можуть бути досягнуті за допомогою різних технологічних методів, які дозволяють зберегти якість і безпеку продукту протягом тривалого періоду. Одним із методів зберігання є пастеризація, яка застосовується для багатьох молочних продуктів, включаючи йогурти та десерти.

Додатково деякі виробники використовують технологію, відому як ультрапастеризація, або високотемпературна обробка. Цей процес забезпечує ще більш тривалий термін зберігання без додавання консервантів або стабілізаторів.