Торговельні мережі скорочують асортимент швидкопсувної продукції

Українські мережі продуктового ритейлу через стабілізаційні та екстрені відключення електроенергії змінюють систему роботи з продуктами, які потребують холодильного обладнання.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

В Auchan повідомили, що логістику доставки продуктів оптимізовано для скорочення часу постачання в пункти продажів, також зменшено асортимент продуктів із коротким терміном споживання.

«Таким чином ми дотримуємося стандарту забезпечення винятково свіжими продуктами харчування для клієнтів мережі», — сказав директор з продажу Auchan Сергій Федоровічев.

У VARUS частково зменшили постачання категорій «фреш» і «ультрафреш».

«Щодо збільшення частоти доставок різкого стрибка поки що не відстежуємо, наразі в нас органічне зростання», — повідомила заступник директора з операційної діяльності VARUS Світлана Карпенко.

Оптимізували асортимент і в NOVUS.

«Ми збільшуємо частоту постачань, щоб доставляти продукцію частіше і в меншій кількості. Також регулярно перевіряємо товар на відповідність органолептичних показників стандартам якості й скорочуємо строки реалізації продукції, навіть упакованої у вакуум або газомодифікованому середовищі», — зазначила PR-менеджер NOVUS Христина Івченко.

У «КОЛО» повідомили, що для економії електроенергії та безпеки споживання вдалися до скорочення кількості певних категорій — молочних товарів, морозива та готової їжі.

«У разі зміни ситуації ми готові до ухвалення швидких рішень, можемо оперативно коригувати постачання товарів і логістичні процеси. Наприклад, «КОЛО» часто представлені в нових житлових комплексах, де викликом стала відсутність водопостачання внаслідок відключення світла. Нашою відповіддю на цю локальну проблему стало збільшення запасів води і в магазинах, і на розподільчих центрах», — повідомили в компанії.