T.B. Fruit вивів на ринок новий бренд соку

Компанія T.B. Fruit запустила новий бренд соків та нектарів «Світанок».

Про це говориться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook.

Як зазначається, бренд представлений низкою смаків: яблуко, яблуко-виноград, яблуко-вишня, яблуко-полуниця, томат, апельсин, мультифрукт. Об’єм пакувань 0,95 та 0,2 літрів.

«Без барвників, консервантів та штучних ароматизаторів — натурально та якісно. На упаковці ілюстрації робіт митців за темою української мрії, а для дітей — екоінтерактивна гра», — зазначили в компанії.


Для довідки: група компаній T.B. Fruit займає третю лідерську сходинку в рейтингу найбільших виробників концентрованих соків у Європі. Кожна 10-та пляшка соку в світі та кожна 4-та пляшка яблучного соку в США зроблена з фруктів та ягід, перероблених T.B. Fruit.

Понад 90% продукції компанії експортується до 40 країн світу, серед яких є важкодоступні для українського виробника ринки США, Європи, Японії, Ізраїлю. Компанія співпрацює з такими глобальними лідерами як Nestle, PepsiCo, Coca-Cola, Refresco, Eckes-Granini.

До складу групи входять 8 заводів із переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.