Світовий харчовий гігант відновив роботу заводу в Україні

Компанія Mondelez відновила виробництво печива Oreo в Україні на заводі у Тростянці (Сумська обл.). Підприємство було суттєво пошкоджене внаслідок російського вторгнення.

Про це пише агенція Reuters.

Зазначається, що роботу заводу Mondelez у Тростянці повністю відновлено після реконструкції та часткового запуску виробництва шоколаду торік.

У компанії повідомили, що печиво Oreo та інші шоколадні цукерки, вироблені на українській фабриці, не експортуються до сусідньої росії. Продукція, вироблена на Тростянецькому заводі, не тільки продається на внутрішньому українському ринку, а й експортується до Грузії та Казахстану.

Поки ремонтували завод у Тростянці, Mondelez імпортувала в Україну Oreo. Це печиво є одним із найбільших брендів Mondelez. Його продажі принесли близько $4 млрд доходу торік. Інші провідні бренди Mondelez включають шоколад Milka і Cadbury.


Для довідки: Mondelеz International — найбільша у Північній Америці та друга найбільша у світі компанія-виробник продуктів харчування із прибутком $48 млрд. В Україні їй належить два заводи — на Київщині з виробництва чипсів, на Сумщині — з виробництва шоколаду та печива.