Швейцарія збільшить допомогу молочним господарствам в Україні

Швейцарія виділила додатково 2,2 млн швейцарських франків (близько 88,5 млн грн) на підтримку господарств із виробництва молока в семи областях, а саме у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській та Херсонській.

Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Так, в Україні реалізується вже друга фаза фінансованого Швейцарією проєкту гуманітарної допомоги. За результатами першої фази 296 господарств у Чернігівській, Київській, Сумській та Харківській областях уже отримали необхідні для дотримання належної гігієни у виробництві молока засоби.

Зазначається, що на тлі гострої проблеми з ліквідністю буде надано короткострокову підтримку у збереженні виробничого потенціалу молочного сектору в областях, що постраждали від бойових дій з початку повномасштабного вторгнення, опинилися в зоні катастрофи внаслідок руйнування греблі Каховської ГЕС та масштабного мінування сільськогосподарських угідь.

За підтримки Швейцарії виробники молока мають змогу отримати засоби для миття та дезінфекції доїльного обладнання, перед- та післядоїльної обробки вимені, серветки для гігієни вимені, рукавички, реактиви для виявлення прихованих форм маститів, дезінфектанти для тваринницьких приміщень тощо, що повною мірою задовольнить тримісячну потребу.

Для одержання гуманітарної допомоги зацікавлені виробники молока мають заповнити реєстраційну форму до 31 жовтня включно та одержати на вказану ними електронну адресу підтвердження запиту від проєкту. Реєстраційна форма доступна за посиланням.