Ще одна компанія запустила виробництво безлактозного солодковершкового масла

Білоцерківська агропромислова група активно розширює лінійку вершкового масла. Незабаром на полицях супермаркетів з’явиться безлактозне солодковершкове масло БІЛО 72,6% 180 г.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанмії.

«Безлактозне масло БІЛО — знахідка для людей, які люблять вершкове масло, але не сприймають лактозу. Під час виробництва розщеплюємо її, тож безлактозне масло БІЛО можуть смакувати всі. Новинка, як і вся лінійка вершкового масла БІЛО, виготовлена з пастеризованих коров’ячих вершків. Молочні продукти БІЛО — з молока вищого та екстра ґатунків із власних молочних комплексів, а також з автоматизованих фермерських господарств», — зазначає директор Білоцерківської агропромислової групи  Роман Коваленко.

Дизайн безлактозного масла БІЛО доповнює лінійку — мінімалістичний з вершковими хвилями.

«Враховуємо запити наших споживачів, тож тепер у бренду БІЛО є солодковершкове масло на будь-який смак для будь-якого моменту життя. У лінійці БІЛО — солодковершкове масло селянське 72,6%, масло екстра 82%, солоне масло 80% та безлактозне масло 72,6%. Наші молочні продукти БІЛО зарядять енергією для всіх справ, перемог», — коментує генеральна директорка компанії «Білоцерківська агропромислова група» Оксана Кордубан.