Runa представила новинку на європейському ринку

Цього року компанія «Луцьк Фудз» (ТМ Runa) запропонувала на міжнародній виставці PLMA’s World of Private Label в Амстердамі європейським клієнтам соус «Реліш». Це готова закуска на основі ферментованих огірків з овочами або гірчицею.

Про це AgroPortal.ua розповіла керівник відділу маркетингу компанії «Луцьк Фудз» Ірина Джулінська.

«Хоча соус «Реліш» є новинкою на українському ринку, він уже доволі відомий у світі. Наші технологи ретельно працювали над рецептурою. Гості виставки позитивно відреагували на цю новинку, їх вразив смак, і багато клієнтів уже виявили зацікавленість у співпраці з компанією щодо цього продукту», — зазначила Ірина Джулінська.

Крім соусів, на стенді «Луцьк Фудз» були представлені майонези, гірчиці, аджики, заправки, натуральний оцет. Одним із найпопулярніших продуктів підприємства за кордоном є «Заправка до червоного борщу» — національної української страви. Її можна придбати в Ізраїлі, Молдові, США та Японії. З 2022 року компанія розширила свій асортимент заправок, випустивши до капусняку та до солянки. Ці продукти теж вже є на полицях супермаркетів за кордоном.

За словами Ірини Джулінської, підприємство «Луцьк Фудз» змушене було суттєво змінювати умови співпраці з партнерами та швидко адаптовуватись до складних умов роботи після повномаштабного вторгнення в Україну. Проте завдяки військовим компанія уже другий рік має можливість забезпечувати населення України якісною продукцією та працювати на зміцнення економіки.

Також продукція ТМ «Руна» (Runa) реалізуються за кордоном протягом десяти років. Соуси, майонези, гірчиці, аджики та заправки представлені в Естонії, Ізраїлі, Італії, Латвії, Литві, Молдові, Нігерії, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Румунії, США, Японії. Компанія також пропонує їм співпрацю у форматі Private Label.