Ритейлер Ельдорадо на межі банкрутства: у чому причина

Компанія Eldorado, що спеціалізується на продажу побутової техніки та електроніки, розпочала процес реструктуризації своїх боргів. Водночас Eldorado готує позов проти Російської Федерації через втрати внаслідок російської агресії

Компанія Eldorado вказала на необхідність використання такого механізму для ефективного розрахунку з боргами перед своїми кредиторами, що допоможе зберегти бізнес та добру репутацію.

Незважаючи на збитки від військових дій російської федерації, ритейлер має намір продовжити свою діяльність. Внаслідок вторгнення було знищено товарні запаси на центральному складі мережі Eldorado, а також і частини магазинів. Деякі торгові точки залишились на окупованих районах.

Загалом було зачеплено приблизно 20 об’єктів мережі, деякі з яких було призупинено через небезпеку у районах бойових дій.

З метою відновлення збитків компанія подає в суд проти РФ на суму понад 1 млрд грн.

У Eldorado наголосили, що розв’язання питання погашення заборгованості будь-яким іншим способом зводиться тільки до процедури банкрутства, яка несе непередбачувані ризики для всіх сторін процесу і зводить до мінімуму можливість отримання незабезпеченими кредиторами справедливого відшкодування.

Вже розроблений план досудової санації ритейлера.