Rakuten Viber запустив новий інструмент для бізнесу: як скористатись

Завдяки новій функції користувачі зможуть телефонувати брендам в застосунку Rakuten Viber, а бренди отримають новий зручний канал для спілкування з клієнтами

Rakuten Viber оголосив про запуск бізнес-дзвінків в Україні. Це новий інструмент для спілкування між компаніями та їхніми клієнтами в застосунку.

Завдяки йому бренди отримують новий зручний канал для контакту з клієнтами. Користувачі зможуть безплатно телефонувати на стаціонарні та короткі номери компаній у застосунку Rakuten Viber звідки завгодно, навіть з-за кордону.

Опитування показують, що 91% споживачів віддають перевагу брендам, які пропонують можливість зателефонувати або надіслати повідомлення. Бізнес-дзвінки у Viber стають логічним доповненням до давно наявних у застосунку бізнес-повідомлень.

Функція дозволить клієнтам самостійно обирати канал, через який вони хочуть зв’язатися з брендом. А компанії отримують новий інструмент для ефективної обробки запитів клієнтів у зручному місці, що зрештою покращує взаємодію з клієнтами.

Як працюють бізнес-дзвінки

Функція дзвінку в чаті дозволяє клієнтам телефонувати компаніям в застосунку Rakuten Viber, де вони можуть отримати спеціальну пропозицію від бренду, нове повідомлення про час доставки або про наявність товару.

Завдяки зручності підвищуються конверсії, клієнтські запити розв’язуються швидше, бренди отримують можливість запропонувати додаткові послуги та товари відповідно до потреб клієнта просто під час розмови.

Як скористатися бізнес-дзвінками

Як скористатися бізнес-дзвінками. Фото: Rakuten Viber

Нова функція буде корисною і для обслуговування клієнтів, які телефонують з-за кордону, наприклад, для спілкування з власним банком з-за кордону або готелем в іншій країні. Бізнес-дзвінки допомагають бренду бути на зв’язку, краще управляти запитами клієнтів у кризових ситуаціях і отримати конкурентну перевагу, пропонуючи безплатний зв’язок зі службою підтримки з будь-якої точки світу.

Деякі компанії в Україні вже під’єднали бізнес-дзвінки за допомогою офіційних партнерів Rakuten Viber. Серед них – Ощадбанк, який став першим у світі банком, що додав новий канал спілкування у співпраці з GMS (Global Message Services), мережа аптек «Бажаємо Здоров’я» – у партнерстві з SMSBAT, та інші.

«Зараз, з урахуванням перебування великої частини клієнтської бази за кордоном, особливо важливо мати безплатний канал зв’язку, альтернативний стільниковому. Переважна більшість наших клієнтів користуються Viber, тому рішення щодо бізнес-дзвінків дозволяє покрити цю потребу. Бізнес-дзвінки у Viber для нас – це альтернативний канал безплатного зв’язку через популярний месенджер», — зазначає Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Антон Тютюн

Антон Тютюн. Фото: Rakuten Viber

«Rakuten Viber першим серед месенджерів запропонував компаніям бізнес-повідомлення дев’ять років тому, створивши для брендів новий спосіб спілкування з клієнтами. З того часу ми розробили надійну екосистему обміну діловими повідомленнями й зараз робимо крок вперед, запроваджуючи бізнес-дзвінки», — каже Крістіна Констандаке, комерційна директорка Rakuten Viber.

Крістіна Констандаке

Крістіна Констандаке. Фото: Rakuten Viber

Усі бізнес-дзвінки будуть безплатними для користувачів Rakuten Viber, незалежно від їхнього місцеперебування. Компанії зможуть під’єднати для дзвінків у Rakuten Viber свій звичайний номер кол-центру або призначити новий. Щоби увімкнути нову функцію, бренду треба написати із запитом команді Rakuten Viber за адресою calls@forbusiness.viber.com.