Проєкт заводу з глибокої переробки кукурудзи на Прикарпатті пройшов громадські слухання

Громадські слухання на тему: «Детальний план території для будівництва заводу «Грін Лактік» з глибинної переробки кукурудзи» відбулися у Бурштині (Івано-Франківська обл.).

Проєктована територія — це землі виробничого призначення площею 12 га, що знаходяться в комунальній власності, говориться у повідомленні Бурштинської міськради у Facebook.

«На території заводу планується розташувати цілий ряд будівель та споруд виробничого, складського та інженерно-технічного призначення. При в’їзді на територію запроєктована адміністративно-побутова будівля з їдальнею. Етапи глибокої переробки зерна кукурудзи мають включати в себе очистку, сушіння, зберігання зерна (елеваторне виробництво).

Фінальний продукт  — виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою на органічні полімери. Орієнтовний термін будівництва заводу 2-3 роки», — зазначають у міськраді.

Для цього передбачається будівництво елеватора кукурудзи, що є сировиною для переробки. Передбачено сушильний комплекс, щоб довести сировину (зерно кукурудзи) до нормативних показників та отримати якісну сировину для переробки, а також низку виробничих цехів, де проходитимуть технологічні процеси по глибокій переробці кукурудзи.

За словами ініціаторів будівництва, майбутній виробничий процес базуватиметься на екологічно безпечних та енергоощадних технологіях. Передбачене спеціальне обладнання для погашення пилу, для роботи з кукурудзую, відповідні фільтри.

«Загалом було прийнято рішення направити документацію на містобудівну раду, після чого затвердити на сесії Бурштинської ради», — підсумували у міськраді.