Програма кредитування бізнесу 5-7-9% стала доступною у прифронтових регіонах

Також було внесено зміни до процедури надання грантів ветеранам та інвалідам війни.

Підприємці зможуть отримати пільгове кредитування для розвитку чи відновлення бізнесу. Йдеться про такі регіони, як, наприклад, Харківська область, де проходили бойові дії, але більшість територій уже звільнено. Регіон знаходиться у прифронтовій зоні, проте економічна активність там продовжується, населення частково повертається додому.

Деякі обмеження все ж таки є: для бізнесу, що продовжує працювати в безпосередній зоні зіткнень, і для підприємств на окупованих територіях. Ухвалені зміни стосуються державних програм з надання мікрогрантів на створення чи розвиток власного бізнесу, садівництва, ягідництва та виноградарства, тепличного господарства.

Крім цього, уряд вніс зміни до порядку видачі грантів учасникам бойових дій, особам з інвалідністю, отриманим під час війни, та членам їхніх сімей. У цьому випадку держфінансування передбачає видачу грантів на суму від 250 тис грн до 1 млн грн. Додатково Кабмін дозволив підприємцям з територій можливих бойових дій та деокупованих територій брати участь у державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%”, повідомляється на урядовому порталі.