Попит на цифрові SIM-картки серед українців зріс у 5 разів

Пік попиту на цифрові “симки” припав на березень минулого року, також високі показники спостерігалися під час масштабних відключень електроенергії восени

Протягом року після початку повномасштабної війни з Росією українці значно частіше купували мобільний номер без фізичної SIM-картки. Про це повідомляє lifecell.

Такою можливістю користувалися, зокрема, мешканці окупованих територій та сім’ї, які виїхали за кордон, щоб залишатися на зв’язку з рідними.

За даними lifecell, попит на eSIM у 2022 році зріс у 5 разів у порівнянні з попереднім роком. Пік попиту на цифрові SIM-картки припав на березень, зокрема, трафік із Херсонської області на початку весни перевищив звичний рівень у 44 рази.

Зростання попиту на електронні SIM спостерігалося і під час масштабних відключень електроенергії: eSIM купували вдвічі більше у листопаді та грудні минулого року, якщо порівнювати з іншими місяцями 2022 року.

Крім того, вдвічі зросла частка проданих цифрових SIM-карток за кордоном, найбільше – у Туреччині, Польщі та Німеччині.

Минулого року цифрові SIM-карти стали другим за популярністю каналом після покупки фізичних SIM-карт в офлайн-точках продажу, які обирали нові абоненти lifecell. Кожен десятий абонент у 2022 році підключився до lifecell за допомогою eSIM.

Варто зазначити, що підключення eSIM пропонують і два інші оператори “великої трійки” – “Київстар” та “Vodafone Україна”.