Переробні підприємства можуть отримати гранти до $150 тис.

Малі та середні переробні підприємства отримають підтримку на $2,5 млн у межах ініціативи, яку реалізує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

У межах грантової програми буде надано близько 25 грантів обсягом від $75 тис. до $150 тис., говориться у повідомленні Міністерства економіки.

«Розвиток вітчизняної переробної галузі є одним із пріоритетних завдань для нашого уряду. Інвестуємо в цей напрям, зокрема, через урядову грантову програму «єРобота», адже наша мета — виготовляти та експортувати більше готової продукції з більшою часткою доданої вартості», — зазначила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

Надані програмою USAID гранти підтримуватимуть МСП у діяльності, яка сприяє виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва, скороченню ручної людської праці у поєднанні зі створенням більш висококваліфікованих робочих місць, підвищенню ефективності використання інших ресурсів, імпортозаміщенню на українському ринку та/або експорту української продукції для заповнення ніш, які раніше займала російська та білоруська продукція, локалізації виробництва товарів, потрібних для відбудови.

«Нова грантова програма покликана допомогти українським переробним МСП створювати продукцію з високою доданою вартістю, масштабувати виробництво, впроваджувати інновації, виходити на нові ринки, інтегруючись до глобальних ланцюгів доданої вартості», — зазначила менеджерка проєктів USAID Наталія Петрова.

Прийом заявок на надання грантів стартує з 3 липня 2023 року і триватиме до 15 грудня 2023 року (включно) та буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами: 15 серпня; 15 жовтня; 15 грудня 2023 року.

Детальна інформація щодо подання заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням.