NovaPay запустить кредитні лінії для бізнесу

Кредитами від NovaPay зможуть вже влітку скористатись представники малого та середнього бізнесу (МСБ).

Фінансовий сервіс NovaPay у червні планує запустити кредитні лінії для МСБ, повідомила директорка з продажів компанії Тетяна Віканова на конференції Digital Lending 2024.

За її словами, наразі інструмент кредитних ліній для бізнесу знаходиться на стадії розробки. Прогнозується, що він буде повністю готовий на початку літа.

Водночас вже найближчим часом NovaPay планує представити стандартні кредитні картки. Про функціонал та умови Віканова поки що не розповіла.

Вона нагадала, що місяць тому сервіс імплементував відкриття рахунків для фізичних осіб-підприємців (ФОП). За цей час новою послугою скористались вже 4000 ФОПів.

Мета NovaPay на 2024 рік — залучити щонайменше пів мільйона нових клієнтів та 50 тис. ФОПів.

«Якщо ми говоримо про стратегію трьох років, то це 3 млн клієнтів в onboarding, це міжнародні платежі через наш мобільний застосунок, це післяплата. І не лише в межах України. І, звичайно, це також посилка в кредит», — поділилася планами компанії Віканова.

Нагадаємо, з 21 лютого міжнародний фінсервіс NovaPay дозволив купляти облігації у своєму застосунку. Цінні папери продають строком від 1 до 12 місяців, а дохід залежить від терміну і може сягати 18% при мінімальній сумі інвестицій 1000 грн.

За перший місяць продажів у застосунку вже 500 клієнтів NovaPay придбали цінні папери на 200 млн грн. Серед переваг облігацій NovaPay називають високу дохідність, можливість швидкої покупки та урізноманітнення джерела доходу.

Раніше ми повідомляли, що фінансовий сервіс NovaPay у 2023 році перерахував майже вдвічі більше коштів до державного бюджету України, ніж у попередньому. За 2023 рік до бюджету від фінкомпанії надійшло 1,2 млрд грн. Це на 44% більше, ніж у 2022-му. Водночас інвестиції досягли 131 млн грн.