NovaPay запускає продукт із кредитування бізнесу

Новий продукт створений для розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу, а саме для ФОПів, які є резидентами України та клієнтами Нової пошти і NovaPay

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Програма кредитування від NovaPay для ФОПів, що співпрацюють з групою компаній, ділиться на два типи кредитів: короткостроковий і довгостроковий, — говорить Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay. — Короткостроковий кредит — до 3 місяців — від 50 000 до 500 000 гривень, його базова процентна ставка — 30% річних. Повернення кредиту — в кінці строку кредитування. Довгостроковий кредит – до 2 років — на суму від 100 000 до 1 000 000 гривень, базова процентна ставка — 30% річних. Повернення кредиту — щомісячно, аннуїтетними платежами».

Щоб оформити кредит, підприємець має бути резидентом України, клієнтом Нової пошти і NovaPay, мати стабільний дохід і відкритий платіжний рахунок у NovaPay, а також:

  • підготувати необхідний пакет документів;
  • отримати схвалення суми та типу кредиту;
  • підписати кредитний договір.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року NovaPay запустив свій перший кредитний продукт для приватних клієнтів – Посилка в кредит. За півтора роки його роботи компанія видала понад 132 тис. кредитів на суму близько 850 млн грн.