НІБУЛОН візьметься за нетиповий для агровиробників напрям діяльності

ТОВ СП «НІБУЛОН» визначило п’ять основних цілей своєї діяльності на перше півріччя 2023 року.

Про це заявив заступник генерального директора компанії із взаємодії з органами влади та з правових питань «НІБУЛОН» Михайло Різак, повідомила пресслужба компанії.

Так, компанія має 5 ключових цілей на перше півріччя 2023 року, а саме:

  • завершити підписання угод про standstill з кредиторами;
  • стабілізувати основну діяльність;
  • відновити та обслуговувати інфраструктуру, пошкоджену внаслідок війни;
  • оптимізувати бізнес-процеси відповідно до нових реалій;
  • розвивати нові можливості.

Так, компанія посилює напрям співпраці з міжнародними партнерами, домагаючись створення так званого «фінансового коридору», який би дозволив залучати фінансування безпосередньо в агробізнес.

«Окрім того, разом із міжнародною спільнотою «НІБУЛОН» має намір домогтися виведення флоту з Миколаївського порту, щоб заблоковані активи почали працювати на благо економіки України та світового продовольчого ринку», — додали в компанії.

Компанія відстоює спеціальний залізничний тариф для стратегічних для національної безпеки України портів річки Дунай і вже сьогодні виступає за забезпечення конкурентоздатності цих портів із портами Одеси.

Михайло Різак також зазначив, що «НІБУЛОН» розвиватиме новий нетиповий для агровиробника напрям діяльності — розмінування.

«Розглядаючи необхідність створення внутрішньої експертизи щодо розмінування на тлі того, що 25,5 тис. га земельного банку «НІБУЛОНа» заміновано, компанія зрозуміла, що може стати у пригоді ринку в цілому — пропонувати відповідні послуги аграріям та державі. Зараз «НІБУЛОН» проводить консультації на предмет отримання статусу оператора розмінування та залучає інвестиції на закупівлю відповідного обладнання», — поділився представник компанії.


Для довідки: до війни компанія «НІБУЛОН» обробляла 82 тис. га землі, володіла і управляла мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві. «НІБУЛОН» експортувала переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу. Крім того, компанія мала широку лінійку флоту (річковий, морський і змішаний).