21-06-2004: Прес-конференція з приводу відкриття партнерського офісу „Trout&Partners” в Україні

Всесвітньо відомий гуру маркетингу Джек Траут відкриває партнерський офіс в Україні.


Спеціально з цього приводу до України прибув один з найдосвідченіших партнерів Джека Траута Мірек Сіас, який особисто представить керівника Українського представництва – Тетяну Желтомирську.


Маючи 6-річний досвід роботи в маркетингу, Тетяна Желтомирська дотепер очолювала одну з найуспішніших дослідницьких компаній „TouchPoll Ukraine”.Джек Траут високо оцінив професійні та лідерські якості свого Українського партнера і покладає великі надії на розвиток нового бізнесу в Україні.
 „Траут та Партнери” має декілька виключних характеристик. По-перше, ця агенція спеціалізується тільки на розробці стратегії позиціювання та диференціації брендів. По-друге, стратегію для кожного клієнта розробляють тільки перші особи компанії та Джек Траут особисто. По-третє, „Траут та Партнери” працює з лідерами, або потенційними лідерами ринку, тому що стратегії за Джеком Траутом вимагають від компанії повної готовності інвестувати ресурси у просунення свого бренду відповідно до розробленої стратегії.


Джек Траут – засновник практичного підходу до маркетингу відомого як позиціювання. Він є визнаним світовим гуру маркетингових стратегій, які завжди базуються на концепції диференціації та позиціювання.  Протягом останніх 20 років він народжував багато найбільш свіжих та актуальних ідей, які широко використовуюся світовою маркетинговою спільнотою. Він є автором та співавтором 12 бестселерів серед яких „Позиціювання, битва за впізнаваність”, „22 непорушних закони маркетингу”, „Диференціюйся або вмирай” тощо.  Більш ніж 40 років він працює в сфері маркетингу та реклами.


Сьогодні він очолює одну з найпрестижніших міжнародних маркетингових компаній з центральним офісом в США та 15 філіями в різних країнах світу, серед яких Іспанія, Фінляндія, Німеччина, Туреччина, Польща та відтепер Україна.


Серед клієнтів цієї маркетингової компанії AT&T, IBM, Intel, Paramount TV, Burger King, Merrill Lynch, Xerox, Hewlett-Packard, Procter & Gamble, Southwest Airlines та багато інших з переліку Fortune 500.


 Мірек Сіас, партнер Джека Траута, з 2000 року очолює партнерський офіс у Польщі. Серед його клієнтів в партнерстві з п. Траутом  Canal+, Cargill, Fujifilm, ICI, Novartis, PKN Orlen тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *