29-08-2016: На Київщині з’явиться завод з виробництва біогазу – Мельничук

Експериментальний завод з виробництва альтернативної енергії та біогазу з’явиться у селі Бзів Баришівського району Київської області через 2 місяці. Про це у п’ятницю, 26 серпня, перебуваючи на господарстві імені Леся Сердюка розповів голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, передає кореспондент Vse.Media.

«Ми плануємо протягом наступних 2-х місяців ввести в експлуатацію цей об’єкт — господарство ім. Леся Сердюка, а саме — експериментальний завод із виробництва газу потужністю 300 кВт, на якому зможемо відпрацьовувати модельні підходи щодо виробництва енергії, в тому числі електричної», — сказав Максим Мельничук, уточнивши, що подібні проекти пропонуватимуться усій Київщині.

За його словами, до 2008 року підприємство у селі Бзів було занедбаним. «Однак зараз ми бачимо працюючий потужний колектив, який впроваджує нові технології в галузі тваринництва, свинарства, переробки молока, конярства, а найприємніше, що разом із партнерами тут запроваджуються технології утилізації відходів продукції тваринництва з виробництва біогазу і отримання альтернативної енергії», — сказав губернатор.

Крім того, за даними Максима Мельничука, господарство ім. Леся Сердюка має близько 700 га орної землі.

«Враховуючи тенденцію того, що це земля супіщаного складу, досягти високих врожаїв тут допомагає якраз тваринництво, адже органічні добрива, які отримуються в результаті діяльності господарства дозволяють говорити про покращення врожайності», — підкреслив очільник Київської області.

Він уточнив, що на круг господарство зібрало 61 центнер з гектару зернових при тому, що в середньому Баришівський район має 56 центнерів з гектару.

Також Максим Мельничук додав, що влада всіляко сприятиме покращенню інвестиційної привабливості господарств в подальшому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *