Невелике дніпропетровське село виготовило 10 тис. пакунків сухого борщу

ТМ «Герцевські крафтолики» за період війни виготовила 10 тис. порцій сухого борщу для українських військових.

Про це бренд повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Сушіння овочів на борщ

«У лютому наше виробництво сухих борщів сягнуло позначки 10 тис. паковань. Це свідчить про те, що наша продукція користується попитом», — зазначає староста Петрівського старостинського округу, до якого належить село Маломиколаївка (Дніпропетровщина), Світлана Гарнадко.

Така кількість готового продукту стала можливою завдяки наполегливій щоденній праці колективу «Герцевських крафтоликів» та допомозі волонтерів, сільгоспвиробників, місцевих жителів, підприємців та благодійників.

Одні з них — Enza Zaden Ukraine, що займаються селекцією та виробництвом насіння овочів. 

Світлана Гарнадко, староста Петрівського старостинського округу, до якого належить село Маломиколаївка

З того моменту, коли Маломиколаївка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020», організатором якого є онлайн-видання AgroPortal.ua за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні, а його активні жителі започаткували власну справу з приготування цукатів та іншої сушеної продукції, ми постійно підтримуємо дружні стосунки з партнерами проєкту. Завдяки фінансовій допомозі компанії Enza Zaden Ukraine ми придбали нову об’ємну сушарку, кліматичну техніку, господарський інвентар та все для їх підключення, а також — партію м’яса. Наша спільна мета — допомога військовим.

Нещодавно «Герцевські крафтолики» зареєстрували власну ТМ, і тепер під нею жителі Маломиколаївки реалізують пастилу, фріпси, м’ясні джерки, натуральні цукерки, сухі борщі та супи, а також гарбузову кашу з рисом.

Весь асортимент товару крафтового виробника можна побачити на сторінці «Герцевських карфтоликів» у Facebook та Instagram.