Найбільший виробник кормів для домашніх тварин шукає постачальників сировини

Обсягів вітчизняного м‘яса ягнят недостатньо, щоб забезпечити потреби найбільшого виробника кормів для домашніх тварин в Україні. Тому компанія змушена закуповувати цей вид сировини у Новій Зеландії.

Про це розповів операційний директор ТОВ «Кормотех» Ігор Параняк під час конференції «Велика АгроВідбудова», організованої проєктом AgriChange.

«Восени ми в Карпатах викуповуємо все м’ясо ягнят та закладаємо собі в резерви, а далі — нестачу докуповуємо в Новій Зеландії. Також ми завозимо для виробництва кормів для тварин лосось із Норвегії або Франції, морепродукти — з Азії», — розповідає Ігор Параняк.

В Україні підприємство закуповує свіже м’ясо індички, курки, кролика, качки, телятину а також овочі, ягоди та трави. Загалом працюють із понад 100 постачальниками.

Він додає, що компанія «Кормотех» виготовляє багато продукції, є лідером в Україні та конкурує на світових ринках з мультинаціональними компаніями, тому підприємству необхідно дотримуватися високих стандартів якості продукції.

«Для цього нам потрібна якісна сировина, і ми витрачаємо багато часу, щоб із постачальниками напрацювати необхідний рівень якості. Українські агровиробники мають можливість виробляти сировину для нашої галузі, й ми готові допомагати їм вибудувати правильні технологічні процеси», — відзначає Ігор Параняк.

За його словами, одним із продуктів, який цікавий компанії, є соя, адже це джерело недорогого протеїну. Єдина умова — вона не повинна бути ГМ.