На яку суму NovaPay продав облігації за перший місяць

З моменту старту продажу цінних паперів фінансового сервісу NovaPay (ТОВ «НоваПей Кредит») їх придбали вже пів тисячі людей.

Нагадаємо, з 21 лютого міжнародний фінсервіс NovaPay дозволив купляти облігації у своєму застосунку. Цінні папери продають строком від 1 до 12 місяців, а дохід залежить від терміну і може сягати 18% при мінімальній сумі інвестицій 1000 грн.

За перший місяць продажів у застосунку вже 500 клієнтів NovaPay придбали цінні папери на 200 млн грн, йдеться в пресрелізі компанії.

«NovaPay став першою приватною компанією в Україні, яка у воєнний час випустила корпоративні облігації з публічною пропозицією. Водночас NovaPay першим на ринку запровадив можливість купити власні цінні папери через свій мобільний застосунок», — зазначає Ігор Приходько, фінансовий директор NovaPay.

Він додав, що облігації NovaPay мають вигідну дохідність, і це гарна альтернатива депозитам і можливість урізноманітнити напрями інвестицій.

Як придбати облігації

Цінні папери від NovaPay можна у кілька кліків купити в мобільному застосунку компанії. Для цього необхідно:

  • зареєструватися в застосунку NovaPay;
  • на головному екрані вибрати розділ «Накопичення» та натиснути «Купити облігації»;
  • обрати умови: строк (від 1 до 12 місяців), суму інвестицій (від 1 000 грн). Дохід залежатиме від терміну і сягатиме 18% річних;
  • підтвердити заявку, підписати документи за допомогою Дія.Підпис та сплатити за облігації. Коли процес купівлі завершиться, клієнт отримає push-сповіщення.

У застосунку також можна перевірити розмір прогнозованого доходу, який надійде на картку після закінчення терміну дії угоди про купівлю облігацій. Система аналогічна до виплати відсотків за депозитами.