На Рівненщині будують потужний харчопереробний комплекс

Масштабне будівництво розгорнулося на території колишнього цегельного заводу у Рівному, де з’являться п’ять нових виробництв: із фасування круп, виготовлення чаїв, спецій, макаронів та безглютенових солодощів.

Про це говориться у повідомленні Рівненської ОВА.

«Будівництво стрімко розвивається. Розпочали у 2021 році, 8 місяців тривав демонтаж старих конструкцій, а вже за рік тут з’явилися нові просторі приміщення. Сьогодні продовжується внутрішнє оздоблення, проводять благоустрій території, та вже розпочалися пусконалагоджувальні роботи», — уточнили у відомстві.

На сьогодні інвестиції лише у будматеріали склали понад 75 млн грн.

«Війна стримала лише процес закупівлі будматеріалів… Вже на осінь плануємо запустити першу чергу виробництв. Наші потужності будуть відповідати європейським стандартам. Працюватимемо як з національними, так і торговими мережами з-за кордону. Здебільшого ми націлені на експорт. Тому все відбувається чітко за погодженням міжнародних аудиторів», — розповіли представники інвестора.

У майбутньому також планують налагодити переробку риби та молока.

Подбали і про енергоефективність — встановили теплові насоси, а задля екстрених ситуацій приготували потужні генератори.

Очікується, що буде створено понад 800 робочих місць.