На продаж виставили експортера лікарських рослин

Прибутковий бізнес з експорту дикорослих трав, квітів, коріння, ягід та лікарських рослин на заході України виставили на продаж.

Як свідчить інформація InVenture, власник продає 100% бізнесу за $900 тис.

Компанія займається заготівлею, переробкою та торгівлею (100% експорт) дикорослих трав, квітів, коріння, ягід та лікарських рослин.

«За п’ять років підприємство увійшло до топ-3 експортерів лікарської сировини в Україні. Компанія заготовляє, переробляє і реалізує більш ніж 1,5 тис. т сушеної продукції за рік, і цей показник постійно зростає», — говориться у повідомленні.

Команда налічує більш ніж 50 працівників.

Зберігання і переробка здійснюється на складах біля Івано-Франківська. Площа складських і виробничих приміщень сягає 2 тис. м² (з можливістю розширення до 5 тис. м²).

Клієнтська база становить понад  100 компаній із різних галузей економіки. Це виробники трав‘яних чаїв, екстрактів (для фармації, БАДів, косметики), кормів для тварин, харчової індустрії, фармацевтики і косметології, а також великі трейдингові компанії з 20 країн світу.

Компанія співпрацює з більш ніж 100 фермерами і заготівельниками з більшості регіонів України.

Комплекс обладнання, який оцінюється у $200 тис., поділяється за такми напрямами переробки: сушіння або досушування сировини, подрібнення, розділення на фракції, пресування, фумігація.

Виробництво енергонезалежне і може працювати під час блекаутів (наявний генератор на 42 кВт).

«З 5 компаніями є регулярні контракти на суму близько €500 тис на рік і маржею близько €150 тис.» — уточнили в компані.

Товарних запасів у компанії в наявності на $200 тис.