На Кіровоградщині з’явиться індустріальний парк з агропереробки

Три індустріальні парки готуються до реєстрації у Кіровоградській області. Один із них буде спеціалізуватися на переробці аграрної продукції.

Про це йшлося під час виїзної наради Комітету з питань економічного розвитку Верховної Ради України, яка відбулася в м. Кропивницький, говориться у повідомленні парламенту.

«Ініціатором створення індустріального парку «Ростагропром» у Кропивницькому є компанія «Росток Агро». Концепція парку, який займатиме площу 22 га, знаходиться на фінальній стадії погодження міськрадою. Проведені переговори щодо залучення в парк резидентів, які інвестують в агропереробку», — вказується в повідомленні.

Два інші індустріальні парки — «Радій» та «Стан-Інвест» — будуть спеціалізуватися на виробництві енергетичного обладнання та машинобудівництві.

Як зауважив заступник голови комітету Дмитро Кисилевський, який головував на нараді, сьогодні в Кіровоградській області немає жодного зареєстрованого індустріального парку.

«Але не бачу в цьому жодної трагедії. В інших регіонах є по 3-5 індустріальних парків, які діють лише на папері без бачення конкретних перспектив. На відміну від них, за всіма трьома парками, які готуються до реєстрації в Кіровоградській області, стоять досвідчені промисловці, які вміють будувати заводи й залучати інвестиції», — наголосив він.