Молочний альянс розширив безлактозну лінійку

Група компаній «Молочний альянс» випустила ще одну новинку безлактозної продукції під ТМ «Яготинське».

Як говориться у повідомленні компанії, вершкове безлактозне масло одразу у двох видах жирності — 73% та 82,5% — випускає на ринок ТМ «Яготинське».

«Технологія масла безлактозного загалом не відрізняється від технології класичного вершкового масла. Безлактозне виробляється традиційним методом, додається лише один процес у підготовці вершків. До цієї сировини додається фермент «лактаза», який розщеплює дисахарид лактози на два моносахариди: глюкозу та галактозу. Даний процес контролюється відповідними аналізами на залишковий вміст лактози до рівня 0,1%, після чого вершки направляють на теплову обробку, дозрівання, а потім вже на маслоутворювач», — розповідає головний технолог ГК «Молочний альянс» Наталя Васильєва.

Безлактозне вершкове масло не містить жодних домішок. У складі лише вершки з коров’ячого молока та фермент «лактаза». Безлактозне масло можуть використовувати у їжу не лише споживачі, що мають лактозну непереносимість, але й інші люди, яким до вподоби ніжний смак вершкового масла з легкою солодкістю.

Уточнюється, що відтепер безлактозна лінійка бренду «Яготинське» включає: UHT-молоко, кефір, кисломолочний сир і вершкове масло.

Для довідки: ГК «Молочний альянс» об’єднує Пирятинський і Баштанський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, філію «Яготинське для дітей». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під торговими марками ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Хопси» та ін.