Мережа клінік “Добробут” отримала фінансування від американської DFC: гроші підуть на новий реабілітаційний центр

Мережа клінік “Добробут” отримала фінансову підтримку американської Корпорації міжнародного фінансування (DFC), завдяки якій має намір побудувати сучасний реабілітаційний центр. Про це йдеться у повідомленні медкомпанії, що стала першою такою в Україні.

“Американський уряд розуміє важливість розвитку приватної медицини як невід’ємної частини відновлення України. Ми пишаємось, що “Добробут” став одним з перших представників галузі, що отримав фінансування DFC, і вдячні американським партнерам за довіру”, – прокоментував генеральний директор мережі Вадим Шекман.

Він підкреслив, що це рішення сьогодні дуже важливе, оскільки війна, що триває в Україні, забирає життя та здоров’я і у військових, і у мирних мешканців, і допомоги у відновленні здоров’я потребують тисячі людей, кількість яких лиш зростатиме.

Через це, за словами Шекмана, створення сучасного, обладнаного інноваційним устаткуванням реабілітаційного центру є сьогодні однією з найгостріших потреб. Втім, суму та умови отримання коштів у “Добробуті” не розголошують.