McDonald’s відкриває перші три ресторани у Києві

McDonald’s 20 вересня відкриє перші три ресторани в Києві.

Про це повідомила керівник відділу звʼязків із громадськістю у McDonaldʼs Алеся Муджирі у Facebook.

«Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку, а зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців», — додала вона.

Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва:

проспект Бажана, 3в (м. Харківська);
вул. Гришка, 7 (м. Позняки);
проспект Гагаріна, 2а (м. Дарниця).
«Приблизно через тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни», — уточнила Муджирі.

Спершу отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів, і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів.

«Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. Водночас команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям», — додала Алеся Муджирі.