Mastercard: 51% українців готові користуватися виключно цифровим банкінгом

Кожен третій українець щодня користується мобільним рішенням свого банку.

Цифровізація банківської сфери успішно продовжується, незважаючи на військові дії на значній частині території країни. Аналітичний центр MasterIndex провів на замовлення Mastercard дослідження. В оприлюдненому звіті йдеться, що 94% власників карток на даний час активно користуються цифровим банкінгом, при цьому 75% з них віддають перевагу мобільним версіям.

Більше половини (51%) респондентів заявили, що протягом наступних двох років готові повністю перейти на цифровий банкінг без потреби надалі відвідувати відділення. 43% учасників говорять про те, що стали частіше користуватися мобільними рішеннями. 31% користувачів щодня відвідують свій обліковий запис у додатку банку, ще 41% роблять це приблизно кілька разів на тиждень.

До рейтингу популярності операцій в онлайн-банкінгу увійшли: поповнення мобільного рахунку (82%), переказ коштів з картки на картку (80%), оплата комунальних послуг (72%), донати (30%), оплата кредиту (24%), придбання квитків (23%), відкриття депозитів (14%) та платіжних карток (14%).

Замовлення платіжної картки онлайн як допоміжну опцію в додатку хотіли б бачити 61% користувачів, управління рахунками різних банків в одному додатку – 52%, придбання криптовалюти – 27%, купівля квитків на транспорт – 27%.