Lidea інвестувала €200 тис. в оновлення ферми на Черкащині

Група компаній Lidea інвестувала €200 тис. у новітнє обладнання молочно-доїльної зали СТОВ «Ломовате» (Черкаська обл.).

Інвестиції у молочну ферму на Черкащині були в стратегічних планах розвитку компанії, пише «Економічна правда».

Як розповів виконавчий директор СТОВ «Ломовате» Едуард Козін, нове обладнання дозволить збільшити виробництво молока на 40%.

«Доїтимемо 20 корів одночасно, зменшивши час доїння на 2,5 години, тож дозволимо худобі більше відпочивати. Це дасть змогу покращити кількісно-якісні показники, оскільки тварини матимуть довший час на харчування. Нове німецьке обладнання має і вищі стандарти безпеки праці, а ще апарати через молокопровідність аналізують стан здоров’я тварини, що дозволяє коригувати раціон та вчасно реагувати на проблеми. Раніше аналітичні дані кожної тварини переносився у систему вручну», — розповідає керуючий фермою Антон Герасименко.

Збільшені потужності дозволяють наростити і обсяги зберігання молока на добу з 16 т до 24 т.

У майбутньому компанія планує продовжити нарощувати інвестиції у агро.

«У найближчі 3-4 роки плануємо будівництво та реконструкцію нежитлових споруд для створення потужностей для діяльності дослідної станції Науково-дослідного департаменту Lidea Україна. Бюджет проєкту складає €500 тис.», — додав Едуард Козін.


Для довідки: група компаній Lidea представлена в Україні ТОВ «Лідеа Україна», СТОВ «Ломовате», ТОВ «Маяк-Худяки» та ТОВ «Черлис». Компанія в Україні має завод із виробництва насіння у Черкаській області, молочну ферму, власні комерційний та маркетинговий відділи.