КВС-УКРАЇНА запустить другу чергу насіннєвого заводу на Хмельниччині у 2024 році

Компанія «КВС-УКРАЇНА» (KWS) звершує будівництво другої лінії насіннєвого заводу в Кам’янці-Подільському.

Як говориться у повідомленні компанії, це збільшить виробничі потужності до рівня 700 тисяч посівних одиниць кукурудзи за сезон.

«Загальна інвестиційна сума проєкту складає близько €35 млн з моменту початку його реалізації, тобто з 2015 року. Введення в експлуатацію заплановано на початок 2024 року», — уточнили в компанії.

Зазначається, що це розширення повторює першу фазу будівництва, включаючи приймальний вузол, хаскерні столи, спеціалізовану сушарку, вузол обмолоту, лінію з доробки насіння та необхідну кількість складів. Друга лінія включає передові технології від PETKUS та побудована завдяки співпраці з KESZ UA Holding в якості генерального підрядника та DELTA Ukraine, яка забезпечує супроводжувальний контроль та технічний нагляд за веденням будівництва.

«Сьогодні на нашому заводі на постійні основі працює 54 співробітники, а протягом наступних двох років ми плануємо збільшити їхню кількість на 60%, а також щорічно набирати до 180 тимчасових робітників у межах сезонних робіт», — додали в компанії.

Також зазначається, що «КВС-УКРАЇНА» з осені 2021 року експортує насіння на ринки ЄС, закріплюючи свій насіннєвий завод у Кам’янці-Подільському як невід’ємну частину європейської виробничої мережі KWS.


Для довідки: KWS — одна з найбільших селекційних компаній, яка входить до п’ятірки світових лідерів з виробництва насіння. Компанія спеціалізується на селекції, виробництві та продажу насіння кукурудзи, цукрових буряків, зернових культур, ріпаку, соняшнику та овочевих культур. KWS використовує провідні методи селекції для підвищення врожайності та покращення стійкості до хвороб, шкідників та абіотичного стресу. 

В Україні насінництво, маркетинг та агросервіс здійснює ТОВ «КВС-УКРАЇНА» — 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE & Co. KGaA.