Криптовалютний стартап з України залучив 2 мільйони доларів інвестицій фонду Jump Crypto

Стартап Kolibrio, засновниками якого є кілька українських розробників, отримав фінансування від фонду Jump Crypto у розмірі $2 млн. Свої гроші в компанію вкладуть також Delta Blockchain Fund, Everstake Capital та низка інших інвесторів. Розробники створюють системи обліку та моніторингу на основі технології блокчейн.

Зокрема Kolibrio запропонував сервіс проведення онлайн-аукціонів на блокчейні. Характерною особливістю розробки є можливість учасників монетизувати процес розміщення замовлень на купівлю-продаж криптовалюти (on-chain order flow auction system або OFA).

Засновники інженерної групи Алекс Старіков та Анатолій Паденко порівняли таке рішення з механізмом Payment-for-order-flow (PFOF), який використовується традиційними фінансовими ринками, коли брокер віддає замовлення маркет-мейкеру для виконання запиту клієнта.

На даний момент колектив стартапу налічує всього вісім осіб, а кістяк групи знаходиться у Києві. Тому під час переговорів із інвесторами проблема безпеки ретельно дискутувалася.

Проте рівень технічної підготовки та результати досліджень команди послужили переконливими аргументами при залученні коштів. Стартап планує заробляти на моделі підписки або ж на комісії з кожної транзакції: на даному етапі модель монетизації поки що обговорюється.