Крафтярі закуповують сировину виключно у перевірених постачальників

Повномасштабне вторгнення змінило плани більшості крафтових виробників, але вони не зупиняють виробництво, шукають нові канали реалізації, призвичаюються до умов ринку та маленькими кроками йдуть до поставлених цілей.

«До війни була ідея створити свій магазин, щоб виготовляти та продавати олію. Щоб реалізувати це, потрібно пройти багато етапів, але прийшла війна і зламала всі плани. Восени все-таки вирішили спробувати створити онлайн-магазин в Instagram та рухатись маленькими кроками до своєї цілі. Сьогодні інтернет-магазину вже декілька місяців», — розповідає AgroPortal.ua Ольга з Одещини.

За її словами, сьогодні екотоварів дуже багато, але, на жаль, не всім можна довіряти. Тому підприємиця переконана, що найкращий продукт той, який зроблений власноруч.

«Я дуже відповідально ставлюсь до харчування своєї сім’ї. Читаю етикетки та розбираюсь у складових. Тож коли зрозуміла, що на прилавках магазинів багато шкідливих продуктів, почала шукати альтернативу. Придбали прес і почали виготовляти натуральну сиродавлену олію холодного віджиму спочатку для себе, а  потім близьким та знайомим», — згадує Ольга.