Крафтовий виробник переробляє тонну індичатини на місяць

ТМ Kendzer Meat з Дніпра займається переробкою індичатини і має в асортименті 19 позицій: варена продукція (сосиски, ковбаси), маринована (шашлик та ковбаски для грилю), сушена (ковбаски та філе індички), в’ялена (хамон та балик), паштети, тушкованка, фарш тощо.

Про це під час прямого ефіру в Instagram розповів співзасновник бренду Олексій Клешньов.

Уже чотири роки Kendzer Meat працює з сумським фермером. Ввечері птицю забивають, а зранку вона вже у Дніпрі. Купує бренд вже розділеного індика, так вигідніше.

Олексій Клешньов, співзасновник бренду Kendzer Meat

Через війну ринок дуже просів, складно відслідкувати тренди. Споживачі виїхали, а ті, що залишилися, змінюють звички — починають економити. А наш продукт сегменту «середній +». Ми маленькі виробники, але маємо великий потенціал і за декілька років можемо вирости в 10 разів. Ми якісно працюємо з клієнтами, розширюємо асортимент, тому частину ринку можемо забрати під себе за рахунок того, що взагалі працюємо.

В середньому щомісяця бренд переробляє тонну індичатини. Незважаючи на війну, обсяги виробництва в 2022 році виросли на 23% порівняно з 2021-м, хоча в планах був приріст 50%, а за дев’ять місяців цього року — ще на 15%.