Італія допоможе просувати бренд Made in Ukraine

Україна та Італія дійшли попередньої згоди щодо створення й просування на європейському ринку національного бренду «Зроблено в Україні» (Made in Ukraine) за підтримки італійських представників малого й середнього бізнесу.

Про це під час відеоконференції домовились перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко з міністром підприємств та виробництва Італійської Республіки Адольфо Урсо, говориться у повідомленні Мінекономіки.

На думку Адольфо Урсо, таке співробітництво буде мати шанси на успіх. Адже низку типових товарів українського виробництва можна ототожнити з національним брендом України, що сприятиме їх просуванню на європейському ринку, серед іншого, завдяки солідарності країн ЄС з Україною.

Також під час перемовин представники української сторони підкреслювали зацікавленість в інвестиціях та співробітництві з Італією для відбудови України.

Юлія Свириденко подякувала Італійській Республіці за потужну підтримку України в її боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність. Італія є надійним міжнародним партнером України, який робить свій внесок у боротьбу проти російської агресії та подальшу відбудову України. Вона запропонувала італійським компаніям залишити ринок рф.

«Сьогодні вкрай важливим є посилення санкційного тиску на рф, зокрема, у фінансовому, банківському, оборонному секторах. Очікуємо, що італійські компанії, які продовжують працювати на ринку держави-агресора, приймуть виважені рішення і залишать російський ринок», — резюмувала перший віцепрем’єр-міністр України.