Група ТАС запускає виробництво сучасних моделей вантажних вагонів

Група «ТАС» стала партнером відомої міжнародної сталеливарної компанії Voestalpine (зі штаб-квартирою в Австрії) та вантажного підрозділу Австрійської федеральної залізниці (компанія OBB RailСargo Group), увійшовши до складу акціонерів компанії TransAnt GmbH (Австрія), яка є розробником інноваційних вантажних вагонів нового покоління.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відзначається, що відомості щодо набуття Групою «ТАС» більше 40% акцій компанії ТransAnt GmbH внесено до Торговельного реєстру Австрії 15 лютого 2023 року.

«Ми вийшли на нову, доволі потужну модель міжнародного партнерства у сфері вагонобудування, що відкриває перед нами нові перспективи та можливості для зростання. Поставивши перед собою амбітні плани щодо інтеграції на європейські ринки, Група «ТАС» пріоритетним завданням вбачає насамперед посилення економічного потенціалу своїх підприємств в Україні. У цьому контексті реалізація українсько-австрійського проєкту є надзвичайно важливим чинником, який надасть вітчизняному виробнику потужну синергію для подальшого розвитку, підвищення ефективності виробництва і зростання експортного потенціалу країни», — зазначив акціонер Групи «ТАС» Сергій Тігіпко.

Локалізуючи виробництво в Україні на майданчику ПрАТ «Дніпровагонмаш», Група «ТАС» створює програму додаткових робочих місць і запускає виробництво сучасних моделей вантажних вагонів, які відповідатимуть міжнародним стандартам та високим вимогам європейських залізничних перевізників. Важливо, що напередодні Група «ТАС» розпочала на «Дніпровагонмаш» масштабну багатомільйонну інвестиційну програму, спрямовану на модернізацію виробництва.

«Запитів на нові типи вантажних вагонів у портфелі виробничих замовлень є достатньо, і вже з лютого в Кам’янському на заводі «Дніпровагонмаш», який входить до складу  Групи «ТАС», розпочато виробництво основних компонентів для вагонів модульного типу. Вимоги на ринку європейських залізничних перевезень високі, і наша продукція буде відповідати усім європейським стандартам і критеріям наших замовників», — зазначив директор ПрАТ «Дніпровагонмаш» Андрій Санін.

У Групі «ТАС» наголошують, що спільний українсько-австрійський проєкт є важливим кроком для створення нових стандартів роботи на ринку вагонобудування і вантажних перевезень й запорукою успішного виходу вітчизняного виробника на ринки ЄС.


Для довідки: Voestalpine —  провідна міжнародна технологічна сталеливарна група, яка спеціалізується на продуктах преміум-класу та системних рішеннях.  

OBB Rail Cargo Group є провідним залізничним підприємством Австрії з розгалуженою мережею транспортних засобів TransFER в Європі та за її межами, у т.ч. в Китаї.

TransAnt GmbH — австрійська компанія, яка є провідним розробником інноваційних вантажних вагонів модульного типу.

ПрАТ «Дніпровагонмаш» — одне з найстаріших вагонобудівних підприємств України, що входить до складу Групи «ТАС» і спеціалізується на проєктуванні, виготовленні та ремонті вантажного рухомого складу.