Галя Балувана вийшла на ринок ще однієї країни Європи

Латвія стала третьою країною, куди українська компанія «Галя Балувана» вийшла під брендом Wesoła Pani.

Співвласники української мережі магазинів заморожених напівфабрикатів «Галя Балувана» Алла та Олександр Теліга відкрили перший магазин Wesoła Pani в Латвії.

Перший у Латвії магазин фірмових магазинів заморожених продуктів із відкритою кухнею Wesoła Pani почав працювати в Ризі у квітні.

«З 2023 року компанія припинила доєднувати нових франчайзі до української мережі. Натомість кожен зі співзасновників розвиває власні проєкти. У нас з Олександром це Wesoła Pani. Готуємо до запуску ще декілька», – розповіла Алла Теліга.

Франчайзингові бізнеси Wesoła Pani за кордоном у 98% випадків відкривають українці, адже це – можливість стати серійними підприємцями за кордоном, інвестувати кошти та мати стабільне джерело доходу. До того ж франшиза надає українцям за кордоном додаткові можливості для працевлаштування, не обтяжені мовним бар’єром.

Wesoła Pani

Фото: пресслужба Галі Балуваної

Магазини Wesoła Pani почали працювати за франшизою ще у 2021 році. Нині мережа налічує 126 франчайзингових точок у Польщі, Нідерландах і Латвії.

Продажами та запуском точок у країнах Євросоюзу керують донька подружжя співзасновників Галі Балуваної Діана Теліга та її чоловік Владислав Азовський.

Також ми писали, що у Великій Британії відкрився перший магазин MultiСook, який розвивають співзасновники української торговельної мережі «Галя Балувана». Магазин розпочав роботу 10 лютого у районі Шиплі міста Бредфорд, Західний Йоркшир.

А в середині січня українська мережа магазинів напівфабрикатів «Галя балувана» відкрила першу точку в США. На американський ринок компанія вийшла під брендом MultiСook. Дебютний магазин запрацював у Філадельфії (штат Пенсильванія).