До 2030 року понад півмільярда людей вкладуть свої гроші в криптовалюти – прогноз

Цього тижня відомий серед представників криптоіндустрії економіст і аналітик Алекс Крюгер опублікував свій прогноз, в якому йдеться про те, що до 2030 року цифровими валютами користуватимуться близько 500 млн людей у ​​всьому світі. При цьому зростання котирувань активів буде забезпечено підвищеним попитом насамперед людей із середніми та високими статками.

Вчений вважає, що зростання абсолютних цифр відбудеться за рахунок споживачів в азіатському та африканському регіонах. Сьогодні основна частина сумарної капіталізації крипторинку припадає на споживачів із Європи та Північної Америки. Крюгер також пише, що користувачі в цих регіонах і надалі значною мірою визначатимуть тренди у криптосвіті. Найбільше вплив стане помітним після пом’якшення кредитно-фінансової політики центральними банками розвинутих країн.

Крім того, після 2024 року очікується прихід у криптоіндустрію значної кількості нових інвесторів як приватних, з невеликими капіталами, так і великих інституційних гравців. Раніше навесні цього року спостерігався спад на ринку цифрових валют. І хоча користувачі з невеликою кількістю токенів активно позбавлялися активів, що знецінюються, паніка серед “китів” не спостерігалася.