До 20% річних: Нова Пошта збирається випустити дебютну серію облігацій

Платіжний оператор Нової Пошти компанія NovaPay готується розмістити на публічному майданчику свій дебютний випуск трирічних облігацій на суму 100 млн грн. За повідомленням прес-служби компанії, це станеться 14 квітня. У проспекті емісії йдеться про те, що цінні папери будуть випущені з одним купоном.

За умовами, озвученими компанією, купон виплачується одночасно з погашенням – з 14 по 20 квітня 2026 року, а номінальна дохідність становитиме 20% річних. Очікується, що NovaPay виступить головним та єдиним емітентом облігацій на фондовій біржі ПФТС. Початкова вартість облігацій відповідає їхньому номіналу. Однак ціна може бути переглянута у бік збільшення, залежно від рівня попиту.

Емітент не пропонує обов’язкової оферти, але зберігає можливість дострокового викупу за згодою сторін після консенсусу щодо вартості паперу. Раніше ЗМІ повідомляли, що платіжний оператор Нової пошти планує емітувати кредитні картки, клієнти яких отримають бонуси та знижки при користуванні послугами логістичної компанії.