Дефіциту зерносховищ в Україні не буде

Проблем із нестачею місць для зберігання зерновий та олійних культур в Україні немає.

Про це заявив голова парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики, народний депутат Олександр Гайду.

«Зараз нестачі місць для зберігання зерна ми не відчуваємо. Торік від наших партнерів українські аграрії безплатно отримали рукави для зберігання 15 млн т зерна, а також обладнання для завантаження та вивантаження цих зернових культур. Цього обладнання було достатньо, аби ми могли зберегти минулорічний врожай. Тому з урахуванням того, як йдуть жнива, ми бачимо, що нестачі місць для зберігання не буде», — цитує його слова пресслужба парламента.

Олександр Гайду додав, якщо проблема з нестачею місць для зерна все ж таки виникне, то в Україні ще залишилися невикористані рукави для зберігання зернових з минулого року. І у разі чого влада зможе провести перерозподіл та забезпечити аграріїв необхідним обладнанням.

За його словами, попри те, що багато аграріїв перейшли з традиційних зернових культур на олійні, українського продовольства вистачить і для експорту, і для внутрішнього ринку.