Черкаський завод із виробництва кормів переорієнтувався на виготовлення консервів

Компанія Kaniville (ТОВ «Борисфен-трейд») у жовтні 2021 року запустила виробництво кормів для котів і собак. Та з початком війни завод став на воєнні рейки — почав випускати консерви.

Про це «ШоТам медіа» розповів співвласник компанії Тарас Лисенко.

«На початку березня мій партнер Ігор їхав на завод до Хмільної на Черкащині й побачив, як із фури просто на трасі безкоштовно роздавали людям м’ясо курей. Їм нікуди було дівати товар, у них також перестали працювати звичні канали постачання», — каже Тарас Лисенко.

Тоді у підприємців виникла ідея: брати курятину і виготовляти консерви. Провели переговори, і птахофабрика запропонувала хорошу ціну. За тиждень підприємці розробили рецептуру, зробили тестову партію курячого паштету і до кінця березня виготовили кілька сотень тисяч банок продукції.

https://agroportal.ua//storage/media/uploads/NEWS/food/cherkaskiy-zavod-iz-virobnictva-kormiv-pereoriyentuvavsya-na-vigotovlennya-konserviv1.jpg

«На обладнанні, де ми виробляли корм для тварин, можна виготовляти консерви. У нас було майже все, крім рецептур», — зазначає співвласник заводу.

Зараз підприємство продовжує виготовляти корми для тварин паралельно з консервами для людей. Частка перших становить близько 20%.

Потужності заводу дозволяють виготовляти щомісяця понад 2 млн банок продукції. «Борисфен-трейд» має прямий контракт з однією військовою частиною Міноборони, а партнери компанії виграють тендери на постачання ЗСУ.