Часті тривоги та низька відвідуваність: як працюють театри та кіно у Києві

У Києві після початку повномасштабної війни роботу відновили вже більшість театрів та кінотеатрів. Проте спектаклі та покази фільмів переривають або зовсім скасовують у разі повітряної тривоги, що негативно впливає на бізнес. Про це пише “РБК-Україна”.

Так, ще у травні у Києві відкрилися кінотеатри “Планета Кіно”, “Оскар”, Multiplex та інші. Спочатку там показували старі фільми, які транслювали у лютому. Згодом почали оновлювати програми. Більшість кінотеатрів не піднімали ціни.

Комунальні київські кінотеатри відновили роботу на початку червня. Наново відкрилися “Флоренція”, “Лейпциг”, “Шевченко”, “Промінь”, “Старт”, “Ліра”, “Смолоскип”.

Рішення відновити роботу ми ухвалили не з позиції бізнесу, а для підтримки економіки та наших співробітників. Низьке відвідування, часті тривоги, сеанси, що перериваються, і багато інших проблем негативно впливають на бізнес”, – розповіла маркетинг-директор мережі “Оскар” Анастасія Каплан.

Також у травні почали відкриватися і багато театрів. Серед них – театр імені Івана Франка, Національна опера, Молодий театр, “Колесо”, театри на Печерську, Подолі, “Сузір’я”, “Дах” та інші.

“Попит на походи до театру є, але динаміка купівлі квитків – нижча. До війни за два місяці до вистави квитки купити було вже неможливо, а зараз частіше бронюють за кілька днів до вистави або день у день”, – розповіла представниця театру на Подолі Оксана Прибіш.