Бренд збанкрутілого сервісу доставки Rocket продали за 87 тис гривень

За підсумками аукціону з продажу майна збанкрутілої компанії “Рокет Делівері” вдалося продати дев’ять торгових марок компанії. Зокрема, бренд Rocket було продано за 87,1 тис. грн, повідомляє український Forbes з посиланням на дані в системі Prozorro.Продажі.

Покупцем бренду став підприємець Андрій Костін, власник компаній “Курорти Закарпаття”, “Андалусія Груп”, “Текстиль-Еко” та ГО “МПС Рейсінг Тім”

Костін також додав бренди “Ракета Вчасно”, “Вчасно.Тепло.Ресторанно”, “Ракета Ресторанно”, “Ракета Тепло”, “R”, “Raketa”, “R Pакета” та “R Raketa”.

Початкова ціна продажу лоту склала 3,6 млн грн, аукціон проходив за голландською моделлю, тобто зі зниженням ціни. Участь у ньому взяли двоє учасників.

Як повідомлялося, 23 лютого 2022 року компанія оголосила про припинення роботи в Європі для того, щоб сконцентруватися на бізнесі в Україні. Проте вже 24 лютого того ж року компанія оголосила про зупинення роботи в Україні у зв’язку із запровадженням військового стану, а за місяць оголосила про припинення діяльності.

Проблеми компанії почалися ще до початку повномасштабного вторгнення в РФ. Наприкінці 2021 року у Rocket пройшла хвиля скорочень. Фінансові проблеми у Rocket збіглися з арештом в Ізраїлі співзасновника компанії Тимура Рохліна через звинувачення у фінансових махінаціях. Згодом його відпустили під заставу, а розслідування продовжується.

У 2021 році сервіс швидкої доставки їжі Rocket активно зростав на хвилі пандемії. Він працював із 3000 ресторанами у 25 містах України, виходив на іноземні ринки, а Forbes оцінював стартап у $50—100 млн.