“Бізнес вже є більшим, ніж до вторгнення”. Співзасновник Glovo про плани інвестувати в Україну

З моменту запуску сервісу в державі у 2018 році Україна стала одним з провідних ринків для Glovo. Тому попри війну компанія продовжуватиме інвестувати в країну. Про це в рамках анонсу програми “Glovo для кур’єрів” заявив співзасновник Glovo Саша Мішо.

Україна входить до п’ятірки наших найкращих ринків у всьому світі. Щодо бізнесу та, очевидно, сьогоднішнього контексту ми маємо намір продовжувати інвестувати в країну. Це не лише наша відповідальність як компанії, але, по-друге, ми справді віримо в український ринок“, – сказав Мішо.

За даними компанії, до повномасштабного вторгнення Glovo оцінював свою частку ринку кур’єрської доставки в Україні у 80%. За словами Саші Мішо, станом на травень 2023 року бізнес Glovo тільки зріс.

Бізнес в нас вже є більшим, ніж до вторгнення, тож це свідчить про зусилля команди, всіх місцевих магазинів та ресторанів та, звісно, кур’єрів“, – розповів співзасновник сервісу.

Glovo работает над тем, чтобы открыть бизнес в Крыму

Генеральний директор компанії Glovo в Україні Марина Павлюк наголосила на важливості інвестицій в країну та уточнила, що серйозний конкурент у сервісу лише один, не називаючи його прямо. При цьому Павлюк лише вітала здорову конкуренцію.

Зараз ми так само маємо домінуючу частку на ринку. Під час війни дуже тішить, що компанії продовжують інвестувати в Україну. Ба більше, продовжують інвестувати в ринок та його розвиток“, – сказала UBR.ua Павлюк.