Bayer інвестує €60 млн у насіннєвий завод в Україні

Компанія Bayer інвестує €60 млн у свій завод з виробництва насіння кукурудзи в Почуйках (Житомирська обл.).

Як говориться у повідомленні компанії, цим Bayer підкреслює свою прихильність до України та зміцнює свій бізнес у галузі рослинництва в країні, сприяючи відновленню економіки.

Ця інвестиція включає нову сушарку для насіння, найсучасніше сільськогосподарське польове обладнання, складські приміщення та будівництво двох бомбосховищ для забезпечення безпеки українських колег, які експлуатують об’єкт та реалізують цей інвестиційний проєкт у дуже складних умовах.

«Ми разом з Україною. Так було до початку війни, і так стало ще більше після неї. Компанія Bayer активно працює в Україні протягом багатьох років і віддана країні, її народу та фермерським громадам, — зазначив керівник відділу зі зв’язків із громадськістю, науки та сталого розвитку компанії Bayer Маттіас Бернінгер.

Він пояснив, що інвестиція відображає критичну важливість України у глобальному ланцюгу постачання продовольства.

«Ми зробимо все можливе, щоб підтримати план відновлення України та захистити продовольчу безпеку регіону і світу», — додав Бернінгер.


Для довідки: Bayer — це міжнародна компанія, що спеціалізується на медико-біологічних науках у сферах охорони здоров’я та харчування. «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ, відділ захисту здоров’я тварин. До війни компанія вклала близько €200 млн у виробництво насіння кукурудзи та завод з переробки насіння в Почуйках.