ТОП-5 AI інструментів з AI промтами: максимізуйте можливості штучного інтелекту з відповідними промтами

Штучний інтелект (AI) стає дедалі популярнішим інструментом, що застосовується в найрізноманітніших галузях, від маркетингу до наукових досліджень. Однак, щоб максимально ефективно використовувати можливості AI, важливо знати, як взаємодіяти з ним. Тут на допомогу приходять промти.

Промти – це текстові підказки або пропозиції, які допомагають спрямувати роботу AI, вказуючи йому, що конкретно потрібно зробити. Вони відіграють важливу роль у підвищенні точності та якості генерації відповідей, текстів, зображень або музики. Завдяки промтам, користувачі можуть отримувати більш точні та релевантні результати від AI, заощаджуючи час і зусилля на виконання завдань.

Важливість промтів полягає в тому, що вони дають змогу користувачеві гарантувати більш точну і цільову взаємодію з AI. Без відповідного промта, штучний інтелект може згенерувати результати, які слабо стосуватимуться початкового завдання або будуть занадто загальними. Промти ж допомагають AI краще розуміти наміри користувача і надавати більш якісні та відповідні рішення.

У цій статті ми розглянемо ТОП-5 AI інструментів з AI промтами, які допоможуть вам ефективніше використовувати штучний інтелект для різних завдань.

ТОП-5 AI інструментів з промтами:

1. Promptable.ai – промти для ChatGPT

Це платформа, що надає промти для роботи з ChatGPT, однією з популярних моделей штучного інтелекту від OpenAI. Вона дає змогу користувачам поліпшити свою роботу з ChatGPT, надаючи підказки для різних завдань і сценаріїв використання. Завдяки цьому сервісу, користувачі можуть отримати більш точні та релевантні результати від роботи зі штучним інтелектом.

Особливості:

– Великий вибір промтів, що охоплюють різноманітні теми та галузі.
– Можливість створювати власні промти, адаптовані під конкретні потреби користувача.
– Інтуїтивний інтерфейс, що спрощує використання сервісу та взаємодію з ChatGPT.

Приклади застосування промтів для ChatGPT:

 • Створення контенту: за допомогою Promptable.ai можна знайти промти для генерації текстів на різні теми, такі як блог-статті, новини, описи продуктів і багато іншого.
 • Маркетинг: сервіс пропонує промти для створення рекламних текстів, заголовків, описів товарів або послуг, а також ідей для кампаній і рекламних акцій.
 • Освіта та наукові дослідження: за допомогою промтів можна згенерувати тексти наукових статей, рефератів, оглядів, а також матеріалів для презентацій і доповідей.
 • Творчість: можна знайти натхнення для написання книжок, сценаріїв, віршів чи пісень.
 • Підтримка і спілкування: промти можуть бути використані для відповідей на запитання клієнтів, опрацювання звернень, створення поширених запитань (FAQ) та інших завдань, пов’язаних із підтримкою і спілкуванням.

Загалом, Promptable.ai є корисним інструментом для поліпшення взаємодії з ChatGPT, надаючи промти для різноманітних завдань і сфер застосування. Він допомагає користувачам отримувати точніші та якісніші результати, знижуючи час і зусилля, витрачені на роботу з AI інструментом.

2. Imiprompt.com – промти для MidJourney

Це інноваційна платформа, що надає промти для роботи з MidJourney, новітнім генератором зображень, який перетворює текст на візуальне мистецтво. Додаток розроблено для тих, хто хоче займатися творчістю, але не володіє достатнім часом або знаннями художньої термінології. Imiprompt.com дає змогу користувачам швидко та легко створювати витвори мистецтва, використовуючи тисячі різноманітних художніх стилів, кольорів та об’єктів.

Особливості:

– Широкий вибір: користувачі можуть вибирати з тисячі художніх стилів, кольорів і об’єктів, що робить процес створення творів мистецтва доступним і захопливим.
 Оновлення в реальному часі: постійно оновлює свої промти, щоб вони залишалися сумісними з останньою п’ятою версією MidJourney.
– Інтуїтивний інтерфейс: додаток розроблено таким чином, щоб бути простим і зрозумілим для користувачів, усуваючи непотрібні кнопки та екрани.

Приклади застосування промтів для MidJourney:

 • Створення візуального мистецтва: користувачі можуть швидко та легко створювати витвори мистецтва на основі свого тексту, обираючи з різноманітних художніх стилів, кольорів та об’єктів.
 • Дизайн: промти можуть бути використані для створення унікальних і креативних дизайнів для веб-сайтів, додатків, рекламних матеріалів та інших візуальних проектів.
 • Освіта: викладачі та студенти можуть використовувати промти для створення візуалізацій та ілюстрацій, які допоможуть пояснити та доповнити навчальні матеріали.
 • Соціальні мережі та контент: користувачі можуть створювати оригінальні та креативні зображення для публікації в соціальних мережах, блогах або як ілюстрації для статей.

Imiprompt.com пропонує зручний і доступний інструмент для створення візуального мистецтва і візуалізацій за допомогою AI і промтів. Завдяки його широкому вибору художніх стилів та інтуїтивному інтерфейсу, користувачі можуть без зусиль перетворити свої текстові ідеї на барвисті та унікальні зображення.

3. PublicPrompts.art – промти для генерації зображень

Це ресурс, що надає підказки (промти) з відкритим вихідним кодом для створення високоякісних зображень з використанням різних AI інструментів для генерації зображень. Ця платформа містить бібліотеку підказок, які доступні абсолютно безплатно, що робить їх ідеальним рішенням для користувачів, які шукають економічний і ефективний спосіб генерації зображень за допомогою штучного інтелекту.

Особливості:

– Безкоштовні промти з відкритим вихідним кодом, що забезпечує доступність і можливість налаштування підказок для користувачів.
– Бібліотека підказок, призначена для використання з різними AI інструментами для генерації зображень, що полегшує інтеграцію з наявними технологіями.
– Постійне оновлення та розширення бібліотеки промтів, щоб надати користувачам найактуальніші та найякісніші підказки для генерації зображень.

Приклади застосування промтів для генерації зображень:

 • Створення ілюстрацій і візуального контенту: може бути використаний для створення оригінальних ілюстрацій, постерів, обкладинок книг та інших візуальних матеріалів за допомогою AI інструментів.
 • Графічний дизайн і брендинг: промти допоможуть у створенні унікальних логотипів, макетів веб-сайтів, рекламних банерів та інших елементів графічного дизайну.
 • Створення контенту для соціальних мереж: за допомогою підказок користувачі можуть генерувати унікальні та привабливі зображення для публікації в соціальних мережах, блогах або як ілюстрації для статей.
 • Мистецтво та розваги: художники, дизайнери та творці контенту можуть використовувати PublicPrompts.art для створення оригінальних творів мистецтва, плакатів, обкладинок альбомів, відеоігор та інших розважальних продуктів.

PublicPrompts.art надає безкоштовні та багатофункціональні промти для генерації із зображень за допомогою AI інструментів, забезпечуючи користувачів широким спектром можливостей для творчості та дизайну. Завдяки безкоштовним підказкам з відкритим вихідним кодом і сумісності з різними AI інструментами, PublicPrompts.art стає цінним ресурсом для всіх, хто хоче легко створювати якісні зображення та візуальні матеріали.

4. Promptbase.com – промти маркетплейс

Є унікальним маркетплейсом для купівлі та продажу якісних промтів, які оптимізовано для роботи з моделями штучного інтелекту, такими як DALL-E, Midjourney, Stable Diffusion і GPT. Цей ресурс допомагає користувачам знаходити найкращі промти, заощаджувати на витратах на API і продавати свої власні промти, створені з використанням їхніх навичок швидкого проєктування.

Особливості:

– Величезний вибір промтів: На платформі представлені тисячі промтів для різних AI-інструментів, таких як DALL-E, GPT, Midjourney і Stable Diffusion.
– Маркетплейс для купівлі та продажу промтів: надає можливість користувачам купувати і продавати промти, що дає змогу знайти оптимальні рішення для своїх завдань і заробити на своїх навичках створення промтів.
– Простий та інтуїтивний інтерфейс: розроблено так, щоб його використання було максимально зручним і зрозумілим для користувачів, без зайвих кнопок і складних налаштувань.

Приклади застосування промтів на маркетплейсі:

 • Створення та продаж персоналізованих промтів: надає можливість експертам у сфері швидкого проєктування заробляти на своїх навичках, продаючи якісні промти, що допоможуть користувачам отримувати кращі результати від роботи з AI моделями.
 • Економія на витратах на API: користувачі можуть заощаджувати на витратах, пов’язаних із використанням API для AI моделей, придбаваючи оптимізовані промти, які забезпечують максимально ефективне використання ресурсів.
 • Інтеграція зі Stable Diffusion: дає змогу користувачам миттєво запускати розробку промтів за допомогою Stable Diffusion, що спрощує процес створення та продажу промтів на ринку.
 • Безкоштовні кредити генерації: користувачі отримують 5 безкоштовних кредитів генерації щодня, що дає їм змогу експериментувати зі створенням нових промтів і оптимізувати їх для продажу на маркетплейсі.

Promptbase.com надає зручний і ефективний спосіб для користувачів і експертів швидкого проєктування співпрацювати, обмінюватися і продавати якісні промти для різних AI інструментів, розширюючи можливості використання штучного інтелекту в творчих і комерційних цілях.

5. Notion.so – промти для Notion AI

Notion.so пропонує безкоштовні та платні шаблони, які можна використовувати в поєднанні з Notion AI для оптимізації та спрощення робочих процесів. Шаблони Notion – це загальнодоступні сторінки, які можна легко дублювати і застосовувати у своїй робочій області. Ці шаблони допомагають користувачам ділитися своїми найкращими практиками та робочими процесами зі спільнотою, а також використовувати інші процеси, розроблені експертами.

Особливості:

– Загальнодоступність: Шаблони Notion доступні для всіх користувачів, надаючи потужний інструмент для обміну знаннями та досвідом у спільноті.
– Легкість дублювання: Шаблони Notion можна швидко і легко дублювати, що дає змогу користувачам без зусиль застосовувати перевірені робочі процеси та системи.
– Сумісність із Notion AI: Шаблони Notion розроблені для спільної роботи з Notion AI, покращуючи якість та ефективність роботи за допомогою штучного інтелекту.

Приклади застосування промтів:

 • Прискорення розробки робочих процесів: з використанням шаблонів користувачі можуть швидко і легко дублювати і застосовувати перевірені робочі процеси, заощадивши час на розробку власних систем.
 • Обмін найкращими практиками: шаблони дають змогу користувачам ділитися своїми напрацюваннями зі спільнотою, надаючи можливість навчатися одне в одного та впроваджувати нові ідеї у свою роботу.
 • Адаптація до індивідуальних потреб: після дублювання шаблону користувачі можуть адаптувати його під свої конкретні вимоги та уподобання, створюючи унікальні та ефективні робочі процеси.
 • Простота використання: процес дублювання шаблонів простий та інтуїтивно зрозумілий. Користувачі можуть легко знайти і додати дубльовані шаблони в свою робочу область, використовуючи загальнодоступну URL-адресу.

Висновки

У висновку, промти відіграють ключову роль у роботі з AI інструментами. Вони полегшують і покращують взаємодію з алгоритмами, даючи змогу користувачам отримувати найкращі результати та заощадити час і ресурси.

Використання промтів у роботі з AI інструментами, такими як ChatGPT, MidJourney, Stable Diffusion та іншими, значно підвищує ефективність і якість генерованого контенту. Це робить їх невід’ємною частиною сучасних технологій і процесів.

Для максимальної ефективності під час використання AI інструментів із промтами рекомендується:

1. Ознайомитися з розмаїттям доступних промтів та інструментів, щоб вибрати найбільш підходящі для ваших потреб.

2. Експериментувати з різними промтами та інструментами, щоб визначити найефективніші комбінації для вашого завдання.

3. Використовувати промти з актуальними оновленнями та рекомендаціями, щоб бути в курсі останніх розробок і забезпечити сумісність з новітніми версіями AI інструментів.

4. Обмінюватися досвідом і знаннями з іншими користувачами AI інструментів, щоб удосконалювати використання промтів і знаходити нові ідеї та методи.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете максимально використати можливості AI інструментів з промтами і підвищити ефективність вашої роботи і творчості.

Автор: В’ячеслав Юренко

Джерело: cases.media

Залишити відповідь