Названо ключовий фактор формування лояльності покупців в онлайн-магазинах — дослідження

Нове дослідження PYMNTS показує, що 91% споживачів вважають, що задовільний досвід оформлення замовлення істотно впливає на їх готовність знову робити покупки у продавця. Торговці, які не пропонують якісного безпроблемного оформлення замовлень, відставатимуть.

У своєму звіті компанія зазначила, які фактори найбільше впливають на покупців, підштовхуючи їх повторно звертатися до того чи іншого інтернет-магазину за покупками, а також «больові точки», які знижують їхню задоволеність, відштовхуючи від онлайн-ресурсу.

  1. Безперебійне оформлення замовлення істотно впливає на задоволеність покупців та відіграє ключову роль у формуванні лояльності.
  2. Дві третини опитаних споживачів заявили, що якість оформлення замовлення суттєво впливає на те, чи вони повернуться до електронної роздрібної мережі. Лише 9% відповіли, що це не має сильного впливу.
  3. Споживачі очікують наявність безлічі функцій при оформленні замовлення і почуваються менш задоволеними, якщо якісь із них відсутні.
  4. Споживачі звикли очікувати на кілька специфічних функцій, що сприяють плавному оформленню замовлення, включаючи вибір способу оплати та підтвердження замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *