Названо ключовий фактор формування лояльності покупців в онлайн-магазинах — дослідження

Нове дослідження PYMNTS показує, що 91% споживачів вважають, що задовільний досвід оформлення замовлення істотно впливає на їх готовність знову робити покупки у продавця. Торговці, які не пропонують якісного безпроблемного оформлення замовлень, відставатимуть.

У своєму звіті компанія зазначила, які фактори найбільше впливають на покупців, підштовхуючи їх повторно звертатися до того чи іншого інтернет-магазину за покупками, а також «больові точки», які знижують їхню задоволеність, відштовхуючи від онлайн-ресурсу.

  1. Безперебійне оформлення замовлення істотно впливає на задоволеність покупців та відіграє ключову роль у формуванні лояльності.
  2. Дві третини опитаних споживачів заявили, що якість оформлення замовлення суттєво впливає на те, чи вони повернуться до електронної роздрібної мережі. Лише 9% відповіли, що це не має сильного впливу.
  3. Споживачі очікують наявність безлічі функцій при оформленні замовлення і почуваються менш задоволеними, якщо якісь із них відсутні.
  4. Споживачі звикли очікувати на кілька специфічних функцій, що сприяють плавному оформленню замовлення, включаючи вибір способу оплати та підтвердження замовлення.

Залишити відповідь