Агросектор України за рік став ближчим до ЄС на 12%

Загальний стан виконання плану заходів із реалізації Угоди про асоціацію з Євросоюзом становить 72%.

Про це розповів заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик, говориться у повідомленні міністерства.

Він зазначив, що Мінагрополітики відповідальне за виконання 696 завдань, що становить 30,8% від загальної кількості — 2259 (сільське господарство — 63%; санітарні та фітосанітарні заходи — 72%). Прогрес виконання Угоди про асоціацію у 2022 році проти 2021 року склав +12% та + 8% відповідно. Також серед першочергових завдань на 2023 рік — чіткий пріоритетний план законодавчої роботи.

«Як міністерство, ми чітко усвідомлюємо, що вступ до Європейського Союзу — це не лише можливості, але і виклики. Цей етап є важливим важелем для продовження боротьби за свій європейський вибір, свої демократичні цінності та свободу, а також для відновлення та розвитку економіки України після завершення війни. Тому разом із представниками бізнесу, громадськістю ми зробимо процес інтеграції максимально правильним та комфортним», — резюмував заступник міністра.