Зростання трафіку українських ТРЦ сповільнилося в будні після введення карантину вихідного дня

Українські торгово-розважальні центри (ТРЦ) в перший тиждень після карантину вихідного дня фіксують зниження темпів приросту трафіку, що спостерігався в п’ятницю і понеділок.

“З понеділка по четвер трафік знижувався. У середу і четвер трафік був уже практичний такий же, як в середу і четвер до карантину, в кращому випадку виріс до 5%. Якщо брати сумарно за чотири робочих дня, то трафік виріс на 7-12 % в залежності від ТЦ в порівнянні з чотирма днями до карантину “, – повідомили агентству” Інтерфакс-Україна “в прес-службі компанії” Будхаус Груп “, що розвиває регіональні ТРЦ в Україні: Fabrika, (Херсон),” Любава “(Черкаси) , Forum Lviv (Львів).

Як уточнили в компанії, схожа тенденція спостерігалася в динаміці оборотів орендарів.

“Перші дні вони (обороти – ІФ) були вище, потім вирівнялися. Уже зараз зрозуміло, що додатковий трафік людей в будні не перекриє втрати вихідних днів”, – відзначили в компанії.

Уповільнення приросту трафіку спостерігалося і в столичному ТРЦ Dream Town.

“У попередню п’ятницю і наступний після вікенду понеділок приріст трафіку склав 20% до звичайного, тоді як у вівторок, середу і четвер – 15%”, – зазначив директор ТРЦ Dream Town Роман Ємець.

У ТРЦ Ocean Plaza трафік виріс стільки в понеділок і у вівторок, повідомила комерційний директор ТРЦ Дар’я Завадська. “Обороти у всіх по-різному, але тенденції зростання немає”, – сказала вона.

Трохи інша картина спостерігалася в столичному ТРЦ Gulliver, який і до введення карантину вихідного дня був орієнтований переважно на трафік в будні дні.

“Оскільки ТРЦ Gulliver важко назвати ТРЦ вихідного дня, наш трафік завжди виглядав однорідно що в будні, що у вихідні. Зараз з введенням карантину вихідного дня ми спостерігаємо зростання відвідуваності в будні на 20-25% і відстежуємо щоденний товарообіг орендарів. Загалом, в більшості груп товарів спостерігаємо зростання “, – зазначила в коментарі агентству” Інтерфакс-Україна “генеральний директор МФК Gulliver Ірина Круппа.

У компанії Arricano ( “РайON” і “Проспект” в Києві, “Сонячна галерея” в Кривому Розі, City Mall в Запоріжжі) підкреслили, що листопад – традиційно високий споживчий сезон, протягом якого завжди спостерігається зростання попиту.

“Після введення карантину вихідного дня в ТРЦ Arricano продовжена робота торгових центрів в будні. На даний момент ще рано говорити про підсумки. Очевидно одне: листопад – це високий споживчий сезон, протягом якого завжди спостерігається попит на здійснення покупок зимового одягу, взуття, дитячих товарів, електроніки, косметики, подарунків і ін. “, – розповіли агентству в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *