Зростання імпорту сирів припинився, але ненадовго

Зростання зовнішніх закупівель сирів припинився – в липні імпорт всіх сичужних сирів знизився на 9% до 3,1 тис. Т. У тому числі ввезення твердих / напівтвердих сирів зменшився на 21% до 1,7 тис. Т.

Про це йдеться в повідомленні «Інфагро».

«Але вітчизняним сироварів радіти з цього приводу не варто, восени імпорт знову зросте», – прогнозують експерти.

Відзначається, що в серпні сировари зазвичай роблять закладки сирів на міжсезоння і нарощують виробництво. В цьому році, схоже, великих запасів Чи не буде, вважають фахівці.

«Можливою швидкої подорожчання сировини і надія на осіннє збільшення попиту стали причинами незначно збільшення цін Окремим виробниками сирів. У той же час багато хто продовжує збувати накопичилися запаси, вдаючись до акційних продажів », – йдеться в повідомленні.

Минулого місяця експорт сирів залишався стабільно низьким і склав всього 350 т, при цьому вивіз сирних продуктів зріс до 2200 т, що на 5% більше показника липня 2019 року.

«Можливо, восени продажу такого товару виростуть ще більше», – припускають аналітики.

Крім того наголошується зростання зовнішніх продажів плавленого сиру, вірніше сирного продукту. До цього виду товару зростає інтерес в країнах Близького Сходу. У липні в Ірак відправлено 160 т, а весь експорт склав 215 т.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *