ЗМІ повідомили про продаж іспанському Glovo сервісу Zakaz.ua. Останні угоду заперечують

Іспанський сервіс доставки Glovo, який вже кілька років працює в Україні, збирається повністю викупити український сервіс Zakaz.ua за 60-80 млн доларів, повідомляє AIN.ua з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що сторони угоду не коментують, при цьому журналісти з’ясували, що Glovo вирішив купити Zakaz.ua, щоб зміцнити та масштабувати свій бізнес. Повідомляється, що до цієї угоди компанія готувалася кілька місяців.

Glovo вже досяг лідируючих позицій у сфері доставки їжі із закладів громадського харчування. У свою чергу Zakaz.ua, на думку самої цієї компанії, є лідером у сфері доставки продуктів та товарів із супермаркетів.

За даними ЗМІ, у Glovo розраховують, що після покупки Zakaz.ua компанія швидко вийде на новий ринок. Щоб самостійно освоїти ринок dark stores (купівля продуктів та товарів в інтернеті), компанії знадобилося б багато сил та часу.

Таким чином, купуючи Zakaz.ua, Glovo отримує компанію, яка зможе доставляти товари не зі складів, на створення яких буде потрібно багато часу, а вже з існуючих супермаркетів і фактично використовувати успішні напрацювання.

У той же час після появи новини про покупку Zakaz.ua сама компанія в коментарі Delo.ua спростувала її.

“Інформація не відповідає дійсності. Zakaz.ua постійно веде переговори про раунди та залучення інвестицій — це нормальна практика для такого проекту і цієї індустрії. І ми, відповідно, часто отримуємо запити від такого роду медіа. У той же час ми не можемо обговорювати ні умови, ні учасників, ні суми – це, зрозуміло, конфіденційна інформація”, – наголосили в компанії.

У Zakaz.ua додають, що є відкритою компанією, завжди радою повідомити публічно про угоди, “якщо і коли є що повідомляти”, і просять із розумінням поставитися до того, що не коментують чутки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *